مهرواره سرود آفرینش

سرود و موسیقی فرصت مناسبی است تا در یک همگرایی هنرمندانه شرایط مطلوب هم صدایی و همراهی را تجربه کنیم. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رویکرد ترویج کار گروهی در میان نوجوانان و تربیت و خلاقیت، این فعالیت را مغتنم شمرده و به سنت پیشینیان، به واسطه سرود و موسیقی به دنبال تعمیق حکمت و معرفت انسانی است.

مهرواره شعر آفرینش

«مهرواره» همنشینی اعضای برگزیده کانون است. فرصتی برای تبادل تجربه های نوجوانی و یادگیری گروهی و مشاهده مشارکتی. اعضای برگزیده نوجوان کانون که از دل انجمنهای ادبی (شعر و داستان) برخاسته اند در این رویداد غیررقابتی گرد هم می آیند و آثار خلاق خود را ارائه میدهند.

مهرواره داستان آفرینش

انجمن نویسندگان نوجوان کانون پرورش فکری با برگزاری مهرواره‌های مختلف به شناسایی و آموزش تخصصی استعدادهای نوجوان در زمینه نویسدگی می‌پردازد. شکل گیری مهرواره داستان از جمله اقداماتی است که با آموزش نویسندگی به نوجوانان زمینه رشد و پیشرفت آنها در داستان نویسی را فراهم می‌کند.

مهرواره عکس بچه های اربعین

حضور در مراسم عزاداری اربعین همواره موجب ایجاد فضایی معنوی و ارزشمند درجامعه بوده و هست. کودکان و نوجوانان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از این رو انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمستان 1398، نخستین مهرواره‌ی عکس «کودکان اربعین» را برگزار کرد تا با نگاه خلاقانه و جستجو گرایانه خود این واقعه مهم را به تصویر بکشند.

مهرواره عکس نوشت

مهرواره عکس نوشت، با موضع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان، همزمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.

مهرواره بهار در خانه

هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، فراخوان مهرواره نوروزی «بهار در خانه» در قالب‌های نقاشی، عکس و فیلم کوتاه، روز ۲۵ اسفند ١٣٩٨ منتشر شد. تکنیک و اندازه خلق آثارِ این مهرواره آزاد و برای کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۸ سال اعلام شده بود.

از شنبه ...

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان قزوین در راستای بهبود سلامت کودکان و نوجوانان کشور و طرح تحولی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ) با رویکرد ترویج زندگی سالم و فعال اقدام به برگزاری مهرواره ی از شنبه نموده است تا علاقمندان به این حوزه با استفاده از قالب های طنز و جذاب برای مخاطبان اقدام به تولید محتوا ی مناسب با این موضوع نمایند .

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت